Kód: DH-PH-0050

Peganum harmala Routa Syrská

  • 100% organic
  • routa syrská
  • přímo od farmářů
  • bez pesticidů
Kategorie: Dream Herbs

Zvolte variantu

Váha: 50g
Vyprodáno | DH-PH-0050
199 Kč / ks
Váha: 100g
Vyprodáno | DH-PH-0100
389 Kč / ks
Peganum harmala  
 

(Routa syrská – semena)

 

Routa syrská patří mezi jednu z nejstarších rostlin užíváných pro své rozmanité medicínsko-spirituální účinky. Vážili si ji nejen v oblasti Perského zálivu, její pověst sahala až k Tibetu. Proč si tedy tato jeden metr vysoká křovitá bylina získala takový respekt? Pomineme-li její využití jako všelék byla ceněna jako výjímečné vykuřovadlo (baktericidní a insekticidní účinky). Jedna z doměnek ji řadí mezi adepty pro tzv. Sómu, záhadný věštecký nápoj dávných indických civilizací.

 

Na základě nařízení Evropské unie č. 1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

Podle legislativy ČR není Peganum harmala schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodávána pouze pro sběratelské účely.

 

Neprodejné osobám mladším 18 let.

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

 

 

 

 

 

Na základě nařízení Evropské unie č. 1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Podle legislativy ČR není Routa syrská schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. Neprodejné osobám mladším 18 let. Děkujeme za pochopení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: