Kód: DH-RCAP-0003

Rapé - Copaiba HQ rapé - snuff

  • Rapé z Brazílie

 

Kategorie: Dream Herbs

Zvolte variantu

Váha: 3g
Skladem | DH-RCAP-0003
290 Kč / ks

 

Rapé - Copaiba HQ 
  

RAPÉ je obecný název proprášek vyrobený z různých částí různých rostlin určenému k fouknutí do nosu. Účinek se dle druhu rostliny může pohybovat od ryze očistného az po zážitek vizuální. Užívá se jako očistná, spirituální technika i před jinými obřady kmenů. Do rituálu užívání rapé je vhodné vždy vstupovat se záměrem, proces tak může proběhnout cíleněji.

 

 

Copaiba je příjemně vonné rapé pocházející z Brazilíe. Charakterově je podobné Tsunu, jen v pozdějších minutách nabyvá oříškových tónů.  Jeho efekt je přijemný a ovíjející florou v menších množstvích, kdy Vam spolehlivě zastavi chod myšlenek a ve větším množství na chvíli rozpustí vaše bytí, energeticky očistí tělo a vrátí Vam příjemnou ostrost smyslů. Energie je šedo-fialová s komplexním působením na tělo i ducha, propojuje očišťuje a zároveň příliš neuzemňuje. Vyzkoušejte tuto svěží várku brazilského rapé jen tak k večeru, případně před různými ceremoniemi.

 

 

Dávkování:

Odsypte Rapé o velikosti cca hrachového zrna a rozdělte na polovinu. První půlku nasypte do foukačky kuripe a foukněte nejdříve do LEVÉ nosní dírky. Pak druhou půlku Rapé nasypte znovu do foukačky a foukněte do PRAVÉ nosní dírky. Levá symbolizuje smrt, pravá znovuzrození, proto dodržujte toto pořadí. Normálním projevem je slzení, a zvýšená tvorba hlenu během prvních pár minut. Hlen vysmrkejte a když vám steče do krku, vyplivňete. U citlivých lidí může dojít k točení hlavy. Doporučuji začít na menším množství a postupňe najít to, které vám vyhovuje nejvíce.

 

Upozornění: Rapé je nevhodné pro těhotné a kojící ženy, mladistvé.

 

Doporučené produkty: Kuripe - foukačka na Rapé

 

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.  

Podle legislativy ČR není rapé schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. 

Neprodejné osobám mladším 18 let. Děkujeme za pochopení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: