Doprodej
Kód: DH-RJAT-0003

Rapé - Jatoba rapé - snuff

  • Rapé z Brazílie

 

Kategorie: Dream Herbs

Zvolte variantu

Váha: 3g
Skladem | DH-RJAT-0003
199 Kč / ks

 

Rapé – Jatoba
 
  

RAPÉ je obecný název pro prášek vyrobený z různých částí rozličných rostlin určenému k fouknutí do nosu. Účinek se dle druhu rostliny může pohybovat od ryze očistného až po zážitek vizuální. Užívá se jako očistná, spirituální technika i před různými obřady kmenů. Do rituálu užívání rapé je vhodné vždy vstupovat se záměrem, proces tak může proběhnout cíleněji.

 

Jatoba je energeticky živočišné rapé pocházející taktéž z Brazilíe. Charakteristická je pro něj příjemná kouřová vůně s pozdějšími dozvuky citrusů. Nevyvolavá tak silné slzení, což na první dojem může značit jeho jemnější působení, avšak opak je pravdou. Svou sílu Vám dá pocítit i v menším množství. Energie je spíše uzemňující, kotvící k matce Zemi. Pocitová barevnost je tmavě hnědá a sytě tmavě žlutá. Vhodné na očistnou práci po náročném dni, obzvlášť pracujete-li s lidmi a stýkáte se s velkým množstvím různých energií. Jedná se o svěží várku brazilského rapé. Je dost pravděpodobné, že si jej zamilujete – stejně jako my z KratomLove :-).

 

Dávkování a použití:

Odsypte Rapé o velikosti přibližně hrachového zrna a rozdělte jej na polovinu. První půlku nasypte do foukačky kuripe a foukněte nejdříve do LEVÉ nosní dírky. Poté druhou půlku Rapé nasypte znovu do foukačky a foukněte do PRAVÉ nosní dírky. Levá symbolizuje smrt, pravá znovuzrození, proto dodržujte toto pořadí. Normálním projevem je slzení a zvýšená tvorba hlenu během prvních pár minut. Hlen vysmrkejte a když vám steče do krku, tak jej vyplivněte. U citlivých lidí může dojít k točení hlavy. Doporučuji začít na menším množství a postupně najít to, které vám vyhovuje nejvíce.

 

Upozornění: Rapé je nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není také vhodné pro mladistvé.

 

Doporučené produkty: Kuripe – foukačka na Rapé

 

 

Na základě nařízení Evropské unie č. 1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Podle legislativy ČR není rapé schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. Neprodejné osobám mladším 18 let. Děkujeme za pochopení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: