Kód: DH-RJAT-0003

Rapé - Jatoba rapé - snuff

  • Rapé z Brazílie

 

Kategorie: Dream Herbs

Zvolte variantu

Váha: 3g
Skladem | DH-RJAT-0003
290 Kč / ks

 

Rapé - Jatoba
 
  

RAPÉ je obecný název proprášek vyrobený z různých částí různých rostlin určenému k fouknutí do nosu. Účinek se dle druhu rostliny může pohybovat od ryze očistného az po zážitek vizuální. Užívá se jako očistná, spirituální technika i před jinými obřady kmenů. Do rituálu užívání rapé je vhodné vždy vstupovat se záměrem, proces tak může proběhnout cíleněji.

 

 

Jatoba je energeticky živočišné rapé pocházející taktéž z Brazilíe. Charakteristická je pro něj příjemná kouřová vůně s pozdějšími dozvuky citrusů. Nevyvolavá tak silné slzení, což na první dojem může značit jeho jemnější působení, avšak opak je pravdou, svou sílu Vám dá pocítit i v menším množství. Energie je spíše uzemňující, kotvící k matce Zemi, a pocitová barevnost je tmavě hnědá a sytě tmavě žlutá. Vhodné na očistnou práci po naročném dni, obzvlášť pracujete-li s lidmi a stýkáte se s velkým množstvím různých energií. Jedná se o svěží várku brazilského rapé. Je dost pravděpodobné, že si jej, stejně jako my z KratomLove, zamilujete;)

 

 

Dávkování:

Odsypte Rapé o velikosti cca hrachového zrna a rozdělte na polovinu. První půlku nasypte do foukačky kuripe a foukněte nejdříve do LEVÉ nosní dírky. Pak druhou půlku Rapé nasypte znovu do foukačky a foukněte do PRAVÉ nosní dírky. Levá symbolizuje smrt, pravá znovuzrození, proto dodržujte toto pořadí. Normálním projevem je slzení, a zvýšená tvorba hlenu během prvních pár minut. Hlen vysmrkejte a když vám steče do krku, vyplivňete. U citlivých lidí může dojít k točení hlavy. Doporučuji začít na menším množství a postupňe najít to, které vám vyhovuje nejvíce.

 

Upozornění: Rapé je nevhodné pro těhotné a kojící ženy, mladistvé.

 

Doporučené produkty: Kuripe - foukačka na Rapé

 

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.  

Podle legislativy ČR není rapé schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. 

Neprodejné osobám mladším 18 let. Děkujeme za pochopení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: