Kód: DH-JM-0003

Rapé - Jungle Magic Rapé Jungle Magic

  • Rapé z Brazilie
  • Speciální green varianta

 

Zvolte variantu

Váha: 3g
Skladem | DH-JM-0003
260 Kč / ks

 

Rapé - Jungle Magic
 
 

(Speciální Rapé)

 

RAPÉ je obecný název proprášek vyrobený z různých částí různých rostlin určenému k fouknutí do nosu. Účinek se dle druhu rostliny může pohybovat od ryze očistného az po zážitek vizuální. Užívá se jako očistná, spirituální technika i před jinými obřady kmenů. Do rituálu užívání rapé je vhodné vždy vstupovat se záměrem, proces tak může proběhnout cíleněji.

 

 

JUNGLE MAGIC je rapé speciálně vytvořené s intenzivní rostlinnou energií. Uzemňující i povznášející najednou, výborné pro objevování vnitřního prostoru, cestovaní vnitřním světem, vyprávějící příběh, ke kerému se můžete přidat nebo jej jen pozorovat. Doporučujeme užívat večer před spaním, popřípadě chcete li inspirovat kreativitu před tvořivou činností. 

 

Dávkování:

Odsypte Rapé o velikosti cca hrachového zrna a rozdělte na polovinu. První půlku nasypte do foukačky kuripe a foukněte nejdříve do LEVÉ nosní dírky. Pak druhou půlku Rapé nasypte znovu do foukačky a foukněte do PRAVÉ nosní dírky. Levá symbolizuje smrt, pravá znovuzrození, proto dodržujte toto pořadí. Normálním projevem je slzení, a zvýšená tvorba hlenu během prvních pár minut. Hlen vysmrkejte a když vám steče do krku, vyplivňete. U citlivých lidí může dojít k točení hlavy. Doporučuji začít na menším množství a postupňe najít to, které vám vyhovuje nejvíce.

 

Upozornění: Rapé je nevhodné pro těhotné a kojící ženy, mladistvé.

 

Doporučené produkty: Kuripe - foukačka na Rapé

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Jungle magic Jungle magic
5
Avatar autora | 13.2.2018
toto rapé jsem si oblíbil, protože mě hezky vyklidní a zároveň spustí sled obrazů jakoby z džungle...