Kód: DH-RKAT-0003

Rapé - Katukina Rapé powder

  • Rapé z Brazilie
  • kmen Katukina

 

Kategorie: Dream Herbs

Zvolte variantu

Váha: 3g
Skladem | DH-RKAT-0003
275 Kč / ks

 

Rapé - Katukina
 

(Kmen Katukina)

 

RAPÉ je obecný název pro prášek vyrobený z různých částí různých rostlin určenému k fouknutí do nosu. Účinek se dle druhu rostliny může pohybovat od ryze očistného až po zážitek vizuální. Do rituálu užívání rapé je vhodné vždy vstupovat se záměrem, proces tak může proběhnout cíleněji.

 

 

KATUKINA je název domorodého kmene z jihozápadní Brazilíe vyrábějící tento druh rapé. Jedná se opravdu o výtečně vybalancované rapé s příjemným nástupem a ladným čistým průběhem. Vhodné pro energetickou očistu, vybalancování energií, uzemění, zklidnění a koncentraci, po které ideálně následuje meditace.

 

 

Dávkování:

Odsypte Rapé o velikosti cca hrachového zrna a rozdělte na polovinu. První půlku nasypte do foukačky kuripe a foukněte nejdříve do LEVÉ nosní dírky. Pak druhou půlku Rapé nasypte znovu do foukačky a foukněte do PRAVÉ nosní dírky. Levá symbolizuje smrt, pravá znovuzrození, proto dodržujte toto pořadí. Normálním projevem je slzení, a zvýšená tvorba hlenu během prvních pár minut. Hlen vysmrkejte a když vám steče do krku, vyplivněte. U citlivých lidí může dojít k točení hlavy. Doporučuji začít na menším množství a postupně najít to, které vám vyhovuje nejvíce.

 

Upozornění: Rapé je nevhodné pro těhotné a kojící ženy, mladistvé.

 

Doporučené produkty: Kuripe - foukačka na Rapé

 

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.  

Podle legislativy ČR není rapé schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. 

Neprodejné osobám mladším 18 let. Děkujeme za pochopení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: