Kód: DH-KAX-0003

Rapé - Kaxinawa Rapé Kaxinawa

  • Rapé z Brazilie
  • Kmen Kaxinawa

 

Zvolte variantu

Váha: 3g
Skladem | DH-KAX-0003
250 Kč / ks

 

Rapé - Kaxinawa
 
 

(Kmen Kaxinawa)

 

RAPÉ je obecný název proprášek vyrobený z různých částí různých rostlin určenému k fouknutí do nosu. Účinek se dle druhu rostliny může pohybovat od ryze očistného az po zážitek vizuální. Užívá se jako očistná, spirituální technika i před jinými obřady kmenů. Do rituálu užívání rapé je vhodné vždy vstupovat se záměrem, proces tak může proběhnout cíleněji.

 

 

KAXINAWA je název domorodého kmene z jihozápadní Brazilíe vyrábějící tento druh rapé.Rapé Kaxinawa (známé též někdy pod názvem Huni Kuin) je spolu s rapé Jungle Magic nejoblíbenějším rapém na KratomLove.cz. Jeho efekt je harmonický, uzemňující, s energiií divoké džungle. Vhodné pro silné čištění negativních energií a uvolňování bloků a následné meditaci. Doporučujeme užívat večer, po náročné a strasující práci, nebo jako očistu po dlouhém cestování veřejnou dopravou.

 

 

 

Dávkování:

Odsypte Rapé o velikosti cca hrachového zrna a rozdělte na polovinu. První půlku nasypte do foukačky kuripe a foukněte nejdříve do LEVÉ nosní dírky. Pak druhou půlku Rapé nasypte znovu do foukačky a foukněte do PRAVÉ nosní dírky. Levá symbolizuje smrt, pravá znovuzrození, proto dodržujte toto pořadí. Normálním projevem je slzení, a zvýšená tvorba hlenu během prvních pár minut. Hlen vysmrkejte a když vám steče do krku, vyplivňete. U citlivých lidí může dojít k točení hlavy. Doporučuji začít na menším množství a postupňe najít to, které vám vyhovuje nejvíce.

 

Upozornění: Rapé je nevhodné pro těhotné a kojící ženy, mladistvé.

 

Doporučené produkty: Kuripe - foukačka na Rapé

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: