Doprodej
Kód: DH-RPPER-0003

Rapé - Pau Pereira rapé-snuff

  • Rapé z Brazílie

 

Kategorie: Dream Herbs

Zvolte variantu

Váha: 3g
Vyprodáno | DH-RPPER-0003
199 Kč / ks

 

Rapé – Pau Pereira
 
 
 

RAPÉ je obecný název pro prášek vyrobený z různých částí rozličných rostlin určenému k fouknutí do nosu. Účinek se dle druhu rostliny může pohybovat od ryze očistného až po zážitek vizuální. Užívá se jako očistná, spirituální technika i před různými obřady kmenů. Do rituálu užívání rapé je vhodné vždy vstupovat se záměrem, proces tak může proběhnout cíleněji.

 

Pau Pereira je rapé původem z Brazilíe. Typická je pro něj příjemná dřevitá vůně spíše jemnějšího charakteru (navíc nevyvolává moc slzení). Pocitový energetický profil barev tohoto rapé je šedo-hnědý. Jeho účinek se rovnoměrně rozvine v hlavě – jako byste citili tu jemnou pavučinu vláken v mozku, kterými je očistný impulz vyslán. Převážně působí na vrchní tři čakry (vishuddi, ajna a sahasrara). Otevírá vnímání a bystří smysly. Vhodné před důležitým rozhodováním nebo jako příprava na schůzku, kde potřebujete zůstat soustředění a pohotoví. Vyzkoušejte harmonii a bystrost získanou jedním (dvěma :-) fouknutím.

 

Dávkování a použití:

Odsypte Rapé o velikosti přibližně hrachového zrna a rozdělte jej na polovinu. První půlku nasypte do foukačky kuripe a foukněte nejdříve do LEVÉ nosní dírky. Poté druhou půlku Rapé nasypte znovu do foukačky a foukněte do PRAVÉ nosní dírky. Levá symbolizuje smrt, pravá znovuzrození, proto dodržujte toto pořadí. Normálním projevem je slzení a zvýšená tvorba hlenu během prvních pár minut. Hlen vysmrkejte a když vám steče do krku, tak jej vyplivněte. U citlivých lidí může dojít k točení hlavy. Doporučuji začít na menším množství a postupně najít to, které vám vyhovuje nejvíce.

 

Upozornění: Rapé je nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není také vhodné pro mladistvé.

 

Doporučené produkty: Kuripe – foukačka na Rapé

 

 

Na základě nařízení Evropské unie č. 1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Podle legislativy ČR není rapé schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. Neprodejné osobám mladším 18 let. Děkujeme za pochopení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: