Kód: KR-GK-0010

Green Ketapang Kratom (Mitragyna Speciosa)

  • 100% organic
  • společenský
  • dlouhotrvající účinek
  • ideální pro stimulaci a výkon
Kategorie: Kratom

Zvolte variantu

Váha: 10g
Vyprodáno | KR-GK-0010
125 Kč
112 Kč / ks
Váha: 50g
Vyprodáno | KR-GK-0050
490 Kč
450 Kč / ks
Váha: 100g
Vyprodáno | KR-GK-0100
950 Kč
880 Kč / ks
Váha: 200g
Vyprodáno | KR-GK-0200
1 900 Kč
1 680 Kč / ks
Kratom – Green Ketapang
 

(Mitragyna speciosa)

 

"KRATOM" je obecný název pro jeden z produktů (prach, celé listy, hustá tekutina a další formy) z dospělých listů stromu Mitragyna Speciosa, rostoucích převážně v jihovýchodní Asii. Každý z kratomových stromů patří do jedné ze tří skupin, liší se podle barevnosti stonků a žilnatiny listů. Dělí se na tři základní druhy – Green (stimulující), Red (uklidňující) a White (něco mezi).  Alkaloidy obsažené v listech (především mitragynin a paynanthein) se liší v závislosti na barvě a oblasti, kde daný strom roste. Na základě těchto znalostí dokážete zařadit a rozpoznat, jaké vlastnosti od kterého typu očekávat.

 

GREEN Ketapang patří mezi nejsilnější zelené kratomy na KratomLove.cz, jeho prodloužený efekt je stimulační s příjemnou dávkou euforie. Určitě potěší všechny jedince zaměřené na výkon. Tým KratomLove vřele doporučuje!

 

Nástup: Přibližně 25 minut

Trvání: Přibližně 6 hodin

Jaký je: Nabuzující, intenzivní, mírnící bolest, euforický

 

Jaké množství použít na čaj?

1-2 g: Velice jemný efekt (vhodné pro citlivé jedince)
3-4 g: Znatelný efekt (vhodné pro běžné "použití")
5-6 g: Silný efekt (vhodné pro osoby s větší tolerancí či rekreačně)
6 g a více: Velmi silný efekt (nedoporučuje se, od určitého množství efekt neroste lineárně)

 

Upozornění:

Dávkování je pouze orientační a je důležité mít na paměti, že kratom může na každého působit jinak. Citlivější jedinci si vystačí s menším množstvím, kdežto zkušení uživatelé budou volit spíše množství větší. Mezi další faktory ovlivňující výsledný efekt jsou např. tělesná váha, věk, případná medikace, apod.

Mějte respekt jak vůči této mocné rostlině, tak i vůči sobě a přizpůsobte tomu i dávkování a frekvenci. Při častém užívání se tělo adaptuje a pro stejný efekt budete potřebovat vyšší dávku. Proto mnoho uživatelů doporučuje rozmezí 3-4 dny mezi jednotlivými  konzumacemi. Příliš časté užívání může vyvolat mírné nebezpečí fyzické závislosti, proto dodržujte doporučené dávkování a frekvenci užívání. Kratom je samozřejmě nevhodný pro těhotné a kojící ženy.

 

 

Na základě nařízení Evropské unie č. 1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. Neprodejné osobám mladším 18 let. Děkujeme za pochopení.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 26.6.2019
Asi nejlepsi, co jsem zkusila. Prijemne uvolnujici, opravdu silny.
5
Avatar autora | 21.3.2019
Vyzkoušel jsem, je super, hlavně když jsem v práci! :)
5
K Avatar autora | 20.2.2019
Můžu jenom doporučit.