Doprodej
Kód: KR-GT-0010

Green Thai Kratom (Mitragyna Speciosa)

  • 100% organic
  • premium kvalita (beze stonku)
  • listy dospělých stromů
  • tlumí mírnou bolest + povznáší náladu
  • nakopávací s rychlejším startem
Kategorie: Kratom

Zvolte variantu

Váha: 10g
Skladem | KR-GT-0010
99 Kč
75 Kč / ks
Váha: 50g
Vyprodáno | KR-GT-0050
399 Kč
388 Kč / ks
Váha: 100g
Vyprodáno | KR-GT-0100
750 Kč / ks
Váha: 200g
Vyprodáno | KR-GT-0200
1 250 Kč / ks
Kratom – Green Thai
 

(Mitragyna speciosa)

 

"KRATOM" je obecný název pro jeden z produktů (prach, celé listy, hustá tekutina a další formy) z dospělých listů stromu Mitragyna Speciosa, rostoucích převážně v jihovýchodní Asii. Každý z kratomových stromů patří do jedné ze tří skupin, liší se podle barevnosti stonků a žilnatiny listů. Dělí se na tři základní druhy – Green (stimulující), Red (uklidňující) a White (něco mezi).  Alkaloidy obsažené v listech (především mitragynin a paynanthein) se liší v závislosti na barvě a oblasti, kde daný strom roste. Na základě těchto znalostí dokážete zařadit a rozpoznat, jaké vlastnosti od kterého typu očekávat.

 

GREEN THAI patří mezi středně silné zelené kratomy, jež Vám zajistí nenápadnou, ale funkční dávku energie, ať už se chystáte dělat cokoli. Ideální voňavá volba středu :-)

 

Nástup: Přibližně 25 minut

Trvání: Přibližně 6 hodin

Jaký je: Povzbuzující, akční, společenský, upovídaný

 

Jaké množství použít na čaj?

2 g: Velice jemný efekt (vhodné pro citlivé jedince)
4 g: Znatelný efekt (vhodné pro běžné "použití")
6 g: Silný efekt (vhodné pro osoby s větší tolerancí či rekreačně)
7 g a více: Velmi silný efekt (nedoporučuje se, od určitého množství efekt neroste lineárně)

 

Upozornění:

Dávkování je pouze orientační a je důležité mít na paměti, že kratom může na každého působit jinak. Citlivější jedinci si vystačí s menším množstvím, kdežto zkušení uživatelé budou volit spíše množství větší. Mezi další faktory ovlivňující výsledný efekt jsou např. tělesná váha, věk, případná medikace, apod.

Mějte respekt jak vůči této mocné rostlině, tak i vůči sobě a přizpůsobte tomu i dávkování a frekvenci. Při častém užívání se tělo adaptuje a pro stejný efekt budete potřebovat vyšší dávku. Proto mnoho uživatelů doporučuje rozmezí 3-4 dny mezi jednotlivými  konzumacemi. Příliš časté užívání může vyvolat mírné nebezpečí fyzické závislosti, proto dodržujte doporučené dávkování a frekvenci užívání. Kratom je samozřejmě nevhodný pro těhotné a kojící ženy.

 

Na základě nařízení Evropské unie č. 1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. Neprodejné osobám mladším 18 let. Děkujeme za pochopení.

 

Podobné produkty:

green-maeng-da-kratomGreen Meng Da HQ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: