Extra síla
Kód: KR-RK-0010

Red Ketapang Kratom (Mitragyna Speciosa)

  • 100% organic
  • silně relaxační
  • dlouhotrvající účinek
  • vřele doporučujeme 
Kategorie: Kratom

Zvolte variantu

Váha: 10g
Vyprodáno | KR-RK-0010
112 Kč
99 Kč / ks
Váha: 50g
Vyprodáno | KR-RK-0050
450 Kč
411 Kč / ks
Váha: 100g
Vyprodáno | KR-RK-0100
880 Kč
790 Kč / ks
Kratom – Red Ketapang
  

(Mitragyna speciosa)

 

"KRATOM" je obecný název pro jeden z produktů (prach, celé listy, hustá tekutina a další formy) z dospělých listů stromu Mitragyna Speciosa, rostoucích převážně v jihovýchodní Asii. Každý z kratomových stromů patří do jedné ze tří skupin, liší se podle barevnosti stonků a žilnatiny listů. Dělí se na tři základní druhy – Green (stimulující), Red (uklidňující) a White (něco mezi).  Alkaloidy obsažené v listech (především mitragynin a paynanthein) se liší v závislosti na barvě a oblasti, kde daný strom roste. Na základě těchto znalostí dokážete zařadit a rozpoznat, jaké vlastnosti od kterého typu očekávat.

 

Red Ketapang je jeden z nejsilnějších červených kratomů. Jedná se o příjemný relaxační kratom. Jeho projev je intenzivně sedativní, proto je tedy vhodný na večer (a spánek) a také působí proti bolesti. Jeho energie je příjemně květnatá a emotivní.

 

Nástup: Přibližně 15 minut

Trvání: Přibližně 6-7 hodin

Jaký je: Uvolňující, relaxační, mírnící bolest, euforický, zklidňující

 

Jaké množství použít na čaj?

1-2 g: Velice jemný efekt (vhodné pro citlivé jedince)
3-4 g: Znatelný efekt (vhodné pro běžné "použití")
5-6 g: Silný efekt (vhodné pro osoby s větší tolerancí či rekreačně)
6 g a více: Velmi silný efekt (nedoporučuje se, od určitého množství efekt neroste lineárně)

 

Upozornění:

Dávkování je pouze orientační a je důležité mít na paměti, že kratom může na každého působit jinak. Citlivější jedinci si vystačí s menším množstvím, kdežto zkušení uživatelé budou volit spíše množství větší. Mezi další faktory ovlivňující výsledný efekt jsou např. tělesná váha, věk, případná medikace, apod.

Mějte respekt jak vůči této mocné rostlině, tak i vůči sobě a přizpůsobte tomu i dávkování a frekvenci. Při častém užívání se tělo adaptuje a pro stejný efekt budete potřebovat vyšší dávku. Proto mnoho uživatelů doporučuje rozmezí 3-4 dny mezi jednotlivými  konzumacemi. Příliš časté užívání může vyvolat mírné nebezpečí fyzické závislosti, proto dodržujte doporučené dávkování a frekvenci užívání. Kratom je samozřejmě nevhodný pro těhotné a kojící ženy.

 

 

Na základě nařízení Evropské unie č. 1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. Neprodejné osobám mladším 18 let. Děkujeme za pochopení.

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
O Avatar autora | 8.4.2020
Doporučuji, uvolní a krásně se spí. Obchod skvělý. Dárek k první objednávce.
5
M Avatar autora | 18.11.2019
Príjemný, relaxačný s dávkou eufórie ako všetky druhy "ketapangu". Upokojuje až uspáva, takže vhodný tak k večeru.