Extra síla
Kód: KR-WK-0010

White Ketapang Kratom (Mitragyna Speciosa)

  • 100% organic
  • společenský
  • dlouhotrvající účinek
  • ideální pro čas s přáteli
Kategorie: Kratom

Zvolte variantu

Váha: 10g
Vyprodáno | KR-WK-0010
112 Kč / ks
Váha: 50g
Vyprodáno | KR-WK-0050
411 Kč / ks
Váha: 100g
Vyprodáno | KR-WK-0100
790 Kč / ks
Váha: 200g
Vyprodáno | KR-WK-0200
1 450 Kč / ks
Kratom – White Ketapang
 

(Mitragyna speciosa)

 

"KRATOM" je obecný název pro jeden z produktů (prach, celé listy, hustá tekutina a další formy) z dospělých listů stromu Mitragyna Speciosa, rostoucích převážně v jihovýchodní Asii. Každý z kratomových stromů patří do jedné ze tří skupin, liší se podle barevnosti stonků a žilnatiny listů. Dělí se na tři základní druhy – Green (stimulující), Red (uklidňující) a White (něco mezi).  Alkaloidy obsažené v listech (především mitragynin a paynanthein) se liší v závislosti na barvě a oblasti, kde daný strom roste. Na základě těchto znalostí dokážete zařadit a rozpoznat, jaké vlastnosti od kterého typu očekávat.

 

White Ketapang je velice příjemně euforická varianta kratomu, která Vám sice může mírně zamotat hlavu, ale hlavně pozvedne Váš úsměv i náladu na novou, bezstarostnou úroveň. Výtečný pro milovníky silných kratomů.

 

Nástup: Přibližně 25 minut

Trvání: Přibližně 6 hodin

Jaký je: Protistresový, mírnící bolest, euforický, společenský

 

Jaké množství použít na čaj?

1-2 g: Velice jemný efekt (vhodné pro citlivé jedince)
3-4 g: Znatelný efekt (vhodné pro běžné "použití")
5-6 g: Silný efekt (vhodné pro osoby s větší tolerancí či rekreačně)
6 g a více: Velmi silný efekt (nedoporučuje se, od určitého množství efekt neroste lineárně)

 

Upozornění:

Dávkování je pouze orientační a je důležité mít na paměti, že kratom může na každého působit jinak. Citlivější jedinci si vystačí s menším množstvím, kdežto zkušení uživatelé budou volit spíše množství větší. Mezi další faktory ovlivňující výsledný efekt jsou např. tělesná váha, věk, případná medikace, apod.

Mějte respekt jak vůči této mocné rostlině, tak i vůči sobě a přizpůsobte tomu i dávkování a frekvenci. Při častém užívání se tělo adaptuje a pro stejný efekt budete potřebovat vyšší dávku. Proto mnoho uživatelů doporučuje rozmezí 3-4 dny mezi jednotlivými  konzumacemi. Příliš časté užívání může vyvolat mírné nebezpečí fyzické závislosti, proto dodržujte doporučené dávkování a frekvenci užívání. Kratom je samozřejmě nevhodný pro těhotné a kojící ženy.

 

 

Na základě nařízení Evropské unie č. 1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. Neprodejné osobám mladším 18 let. Děkujeme za pochopení.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 15.8.2019
Velmi příjemný kratom. Asi jeden z nejlepších White kratomů co jsem kdy měl. Doporučuji na 100%, neuděláte chybu ;)
5
M Avatar autora | 3.7.2019
Skôr euforický, než energetický, zatiaľ najlepší biely kratom. Veľmi príjemný, vhodný do spoločnosti a k rekreácií. Účinok je dlhotrvajúci aj pri nižších dávkach.