White Magic Kratom (Mitragyna Speciosa)

KR-WMG-0010 KR-WMG-0050 KR-WMG-0100 KR-WMG-0200 KR-WMG-040 Zvolte variantu
  • Stimulace
  • Uvolnění

  • Zvolte variantuMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupné
74 Kč / ks 359 Kč / ks 691 Kč / ks 1 191 Kč / ks 1 991 Kč / ks od 74 Kč
  • Varianta
Kategorie: Kratom
Stimulace: 75%
Euforie: 75%
Uvolnění: 73%
 

Kratom - White Magic

(Mitragyna speciosa)

"KRATOM" je obecný název pro jeden z produktů (prach, celé listy, hustá tekutina a další formy) z dospělých listů stromu Mitragyna speciosa, rostoucích převážně v jihovýchodní Asii. Každý z kratomových stromů patří do jedné ze tří skupin, podle barevnosti (stonků a žilnatiny listů). Dělí se na tři základní druhy Green (stimulující), Red (uklidňující) a White (něco mezi). Alkaloidy obsažené v listech (především mitragynin a 7-hydroxymitragynin) se liší v závislosti na "barvě" a oblasti, kde daný strom roste. Na základě těchto znalostí dokážete zařadit a rozpoznat jaké vlastnosti od kterého typu očekávat.

 

White Magic

Tento povedený strain je typický svoji dynamicky euforickou energií, která Vás v první fázi nenechá klidnými, budete chrlit usměv za usměvem i se spoustou slov a v druhé přejde do uvolněného, příjemného a harmonického bytí.

 

Poznámka: Kratom prodáváme jako nepotravinu, je na Vas jestli jej vyuzijete jako sběratelsky předmět nebo třeba jako tělový peeling.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
T Avatar autora | 17.12.2021
Tak tohle je super energický balzám na nervy,když se všecko sere.Hned po bílé MD druhej nejlepší ...