Čerstvá dodávka

Rapé - Nukini HQ Rapé powder

DH-RNUK-0003 165/10G Zvolte variantu
  • 1 z 2
  • Rapé
  • nejostřejší verze
  • silné čištění

 


  • Zvolte variantuMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupné
295 Kč / ks 600 Kč / ks od 295 Kč
  • Varianta
Kategorie: Rapé
Očista: 65%
Povznesení: 70%
 

 

Rapé – Nukini HQ
 
 

(Nukini)

 

RAPÉ je obecný název pro prášek vyrobený z různých částí rozličných rostlin určenému k fouknutí do nosu. Účinek se dle druhu rostliny může pohybovat od ryze očistného až po zážitek vizuální. Užívá se jako očistná, spirituální technika i před různými obřady kmenů. Do rituálu užívání rapé je vhodné vždy vstupovat se záměrem, proces tak může proběhnout cíleněji.

 

NUKINI je rapé silnějšího rázu a kromě pročištění energetického pole těla slouží jako součást různých obřadů a rituálů. Jedná se o intenzivní rapé se slzením při aplikaci. Jen pro odvažné jedince! Nezapomeňte před aplikací vyslovit záměr, může to být léčení, hledání odpovědi a podobně. 

 

Dávkování a použití:

Odsypte Rapé o velikosti přibližně hrachového zrna a rozdělte jej na polovinu. První půlku nasypte do foukačky kuripe a foukněte nejdříve do LEVÉ nosní dírky. Poté druhou půlku Rapé nasypte znovu do foukačky a foukněte do PRAVÉ nosní dírky. Levá symbolizuje smrt, pravá znovuzrození, proto dodržujte toto pořadí. Normálním projevem je slzení a zvýšená tvorba hlenu během prvních pár minut. Hlen vysmrkejte a když vám steče do krku, tak jej vyplivněte. U citlivých lidí může dojít k točení hlavy. Doporučuji začít na menším množství a postupně najít to, které vám vyhovuje nejvíce.

 

Upozornění: Rapé je nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není také vhodné pro mladistvé.

 

Doporučené produkty: Kuripe – foukačka na Rapé

 

 

Na základě nařízení Evropské unie č. 1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Podle legislativy ČR není rapé schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. Neprodejné osobám mladším 18 let. Děkujeme za pochopení.

Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ET Avatar autora | 7.10.2023
Uzasny nákup i kvalita Dekuji 🙏
5
VP Avatar autora | 14.6.2023
Skvělá kvalita. Používám na čištění emocí a negativní energie.