Kód: ST-EK-0010

Bangalala Eriosema Kraussianum

  • 100% organic
  • oblíbená africká bylinka
  • Podporuje velkou škálu funkcí v malé pánvi
Kategorie: Stimulanty

Zvolte variantu

Váha: 10g
Skladem | ST-EK-0010
124 Kč / ks
Váha: 30g
Vyprodáno | ST-EK-0030
322 Kč / ks

Bangalala - postav a stůj :)

(Eriosema kraussianum)

 

BANGALALA (eriosema kraussianum) je považovaná za jednu z nejúčinnějších rostlin ze skupiny podporujících mužské libido. Významně podporuje mužskou potenci, ale díky tomu, že působí vazodilatačně (rozšiřuje cévy a zvyšuje průtok krve v malé pánvi) tak její účinek ocení i ženy. Bude jen otázkou času, než se vědci začnou detailněji zabývat touto rostlinou, jejíž účinky využívají afričtí léčitelé a šamani po staletí. Je zajímavé, že podle některých zdrojů má Bangalala i antidepresivní účinky.

BANGALALA je nejčastěji užívaná formou ranního čaje (cca 2g do 0,2L a nechat 5min vařit, případně osladit medem). Doporučujeme užívat alespoň 7 dní v kuse, to už by se Vaše libido mělo znatelněji hlásit o slovo :) Přidáte-li pár kapek citrónu do tohoto čaje, tak podpoříte vstřebatelnost účinných látek do těla.
 

 

Upozornění: Bangalala se jeví jako relativně bezpečná rostlina, avšak je doporučováno udělat si mezi 20denními kůrami alespoň 1 týden pauzu. Naslouchejte svému tělu.

  

Podobné produkty:

Hledáte-li ale nove dimenze pocitů při milování, pak můžeme doporučit některý z následujících kratomů ( Red Thai Meng Da nebo Green Malay).

 

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.  

Podle legislativy ČR není bangalala schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. 

Neprodejné osobám mladším 18 let. Děkujeme za pochopení.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: