Kód: DH-NUK-0003

Rapé - Nukini Rapé Nukini

  • Rapé
  • Nejostřejší verze
  • Silné čištění

 

Zvolte variantu

Váha: 3g
Skladem | DH-NUK-0003
250 Kč / ks

 

Rapé - Nukini
 
 

(Nukini)

 

RAPÉ je obecný název proprášek vyrobený z různých částí různých rostlin určenému k fouknutí do nosu. Účinek se dle druhu rostliny může pohybovat od ryze očistného az po zážitek vizuální. Mapacho je základní verze Rapé.

 

 

NUKINI je rapé silnějšího rázu a kromě pročištění energetického pole těla, slouží jako součást různých obřadů a rituálů.Jedná se o intenzivní rapé se slzením při aplikaci.Jen pro odvažné jedince! Nezapomeňte před aplikací vyslovit záměr, může to být léčení, hledání odpovědi a podobně. 

 

Dávkování:

Odsypte Rapé o velikosti cca hrachového zrna a rozdělte na polovinu. První půlku nasypte do foukačky kuripe a foukněte nejdříve do LEVÉ nosní dírky. Pak druhou půlku Rapé nasypte znovu do foukačky a foukněte do PRAVÉ nosní dírky. Levá znamená smrt, pravá znovuzrození, proto dodržujte toto pořadí. Normálním projevem je slzení, a zvýšená tvorba hlenu během prvních pár minut. Hlen vysmrkejte a když vám steče do krku, vyplivňete. U citlivých lidí může dojít k točení hlavy. Doporučuji začít na menším množství a postupňe najít to, které vám vyhovuje nejvíce.

 

Upozornění: Rapé je nevhodné pro těhotné a kojící ženy, mladistvé.

 

Doporučené produkty: Kuripe - foukačka na Rapé

 

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.  

Podle legislativy ČR není rapé schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. 

Neprodejné osobám mladším 18 let. Děkujeme za pochopení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: