Kód: KR-SG-0010

Super Green HQ Kratom (Mitragyna Speciosa)

 

  • 100% organic
  • silně povzbuzující
  • intenzivní účinek
  • vřele doporučujeme :-)
Kategorie: Kratom

Zvolte variantu

Váha: 10g
Vyprodáno | KR-SG-0010
112 Kč / ks
Váha: 50g
Vyprodáno | KR-SG-0050
450 Kč
411 Kč / ks
Váha: 100g
Vyprodáno | KR-SG-0100
880 Kč
790 Kč / ks
Váha: 200g
Vyprodáno | KR-SG-0200
1 760 Kč
1 350 Kč / ks
Váha: 400g
Vyprodáno | KR-SG-0400
3 560 Kč
2 600 Kč / ks
Kratom – Super Green HQ
  

(Mitragyna speciosa)

 

"KRATOM" je obecný název pro jeden z produktů (prach, celé listy, hustá tekutina a další formy) z dospělých listů stromu Mitragyna Speciosa, rostoucích převážně v jihovýchodní Asii. Každý z kratomových stromů patří do jedné ze tří skupin, liší se podle barevnosti stonků a žilnatiny listů. Dělí se na tři základní druhy – Green (stimulující), Red (uklidňující) a White (něco mezi).  Alkaloidy obsažené v listech (především mitragynin a paynanthein) se liší v závislosti na barvě a oblasti, kde daný strom roste. Na základě těchto znalostí dokážete zařadit a rozpoznat, jaké vlastnosti od kterého typu očekávat.

 

SUPER GREEN HQ je jeden z nejoblíbenějších zelených kratomů. Jeho energie je ostrá a stimulující. Vhodný pro ty, co jsou silně zaměření na výkon.

 

 

Nástup: Přibližně 20 minut

Trvání: Přibližně 7 hodin

Jaký je: Povzbuzující, stimulující, intenzivní

 

Jaké množství použít na čaj?

1-2 g: Velice jemný efekt (vhodné pro citlivé jedince)
3-4 g: Znatelný efekt (vhodné pro běžné "použití")
5-6 g: Silný efekt (vhodné pro osoby s větší tolerancí či rekreačně)
6 g a více: Velmi silný efekt (nedoporučuje se, od určitého množství efekt neroste lineárně)

 

Upozornění:

Dávkování je pouze orientační a je důležité mít na paměti, že kratom může na každého působit jinak. Citlivější jedinci si vystačí s menším množstvím, kdežto zkušení uživatelé budou volit spíše množství větší. Mezi další faktory ovlivňující výsledný efekt jsou např. tělesná váha, věk, případná medikace, apod.

Mějte respekt jak vůči této mocné rostlině, tak i vůči sobě a přizpůsobte tomu i dávkování a frekvenci. Při častém užívání se tělo adaptuje a pro stejný efekt budete potřebovat vyšší dávku. Proto mnoho uživatelů doporučuje rozmezí 3-4 dny mezi jednotlivými  konzumacemi. Příliš časté užívání může vyvolat mírné nebezpečí fyzické závislosti, proto dodržujte doporučené dávkování a frekvenci užívání. Kratom je samozřejmě nevhodný pro těhotné a kojící ženy.

 

 

Na základě nařízení Evropské unie č. 1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. Neprodejné osobám mladším 18 let. Děkujeme za pochopení.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 2.4.2019
Naprosta spokojenost, povzbuzeni tolik necitim, ale prijemne uvolni
5
K Avatar autora | 3.3.2019
Docela silný a dlouho trvající účinek, můžu jen doporučit
5
OZ Avatar autora | 14.11.2018
Jsem rekreačním uživatelem Kratomu. Užívám ho pouze víkendově (ve většině případů), jelikož mám rád lehce prohloubené stavy vědomí a s většinou jiných látek se mé tělo nesnese. Kratom mohu užívat jak pro meditaci, tak pro povzbuzení v činnosti. Konkrétně tento Kratom jsem musel užívat nejprve pro činnost a až po vytvoření lehké tolerance mi nevadil ani pro meditaci. Ale tyto postřehy jsou samozřejmě ryze subjektivní. Velice ho doporučuji pro svou intenzitu a jistou “ psychickou neodbytnost “. Stav po prvním požití trval opravdu dlouho. Také jsem kvůli zkažené obědnávce komunikoval přímo s prodejcem a jednání bylo velice příjemné. Mohu jen doporučit.
5
MM Avatar autora | 13.8.2018
Perfektní :)