Rapé - Tsunu HQ

DH-TSUN-0003 DH-TSUN-0010 Zvolte variantu
  • 1 z 2
  • Rapé z Brazílie
  • středně silné
  • čerstvá dodávka

  • Zvolte variantu
290 Kč / ks 850 Kč / ks od 290 Kč
  • Varianta
Kategorie: Rapé
Očista: 77%
Povznesení: 72%
 

 

Rapé – Tsunu HQ 
 

(Speciální Rapé)

 

RAPÉ je obecný název pro prášek vyrobený z různých částí rozličných rostlin určenému k fouknutí do nosu. Účinek se dle druhu rostliny může pohybovat od ryze očistného až po zážitek vizuální. Užívá se jako očistná, spirituální technika i před různými obřady kmenů. Do rituálu užívání rapé je vhodné vždy vstupovat se záměrem, proces tak může proběhnout cíleněji.

 

Tsunu je jedno z nejznámějších a nejrozšířenějších rapé, jež si získalo svoji oblibu převážně díky schopnosti pročistit energetické nánosy po náročném dni, kdy Vás "restartuje" a obnoví síly, energie je výrazné, ostré. Je současně energizující a harmonizující. Doporučujeme.

 

Dávkování a použití:

Odsypte Rapé o velikosti přibližně hrachového zrna a rozdělte jej na polovinu. První půlku nasypte do foukačky kuripe a foukněte nejdříve do LEVÉ nosní dírky. Poté druhou půlku Rapé nasypte znovu do foukačky a foukněte do PRAVÉ nosní dírky. Levá symbolizuje smrt, pravá znovuzrození, proto dodržujte toto pořadí. Normálním projevem je slzení a zvýšená tvorba hlenu během prvních pár minut. Hlen vysmrkejte a když vám steče do krku, tak jej vyplivněte. U citlivých lidí může dojít k točení hlavy. Doporučuji začít na menším množství a postupně najít to, které vám vyhovuje nejvíce.

 

Upozornění: Rapé je nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není také vhodné pro mladistvé.

 

Doporučené produkty: Kuripe – foukačka na Rapé

 

 

Na základě nařízení Evropské unie č. 1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení. Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. Neprodejné osobám mladším 18 let. Děkujeme za pochopení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: