Čerstvá dodávka

Maca peruánská Lepidium meyenii

ST-MP-0100

 

  • od farmářů z Peru
  • příjemná chuť
  • zvyšuje libido

  • Skladem
149 Kč / ks
  • Varianta
Kategorie: Stimulanty
Libido pro ni: 95%
Vitalita: 75%
 
Maca peruánská
 

(Lepidium meyenii)

 

Maca peruánská (řeřicha peruánská) je řepě podobná kořenová rostlinka vyskytující se v nadmořských výškách 3 500-4 000 metrů nad mořem v oblasti jihoamerických And. Podle archeologických nálezů tam byla vyšlechtěna a pěstována již v době kolem jednoho a půl tisíciletí před naším letopočtem, dávno před vznikem Incké říše. Její přímí předchůdci nejsou známi. Není to však žádný z planých druhů řeřichy, nyní rozšířených v Andách, a navíc její vývoj není ovlivňován délkou dne.

 

Aktivní složkou jsou macainy, které mají významný stimulační efekt na lidské tělo, mysl i sexuální libido. Dále obsahuje 60-75% uhlovodíků, 10-14% proteinů, 8,5% vlákniny a cca 2,2% tuků. Stejně tak v Mace nalezneme vápník a draslík. To vše Vás podpoří jak v práci, sportu, tak i při milováníMaca patří k těm pár rostlinkám, které bysme si my z KratomLove vzali sebou na pustý ostrov! :-) Tak moc ji milujeme! :-)

 

Užívání:
Optimální denní dávka cca jedna čajová lžička. Způsob přípravy závisí na vaší preferenci. Můžete ji přidat do jogurtu, smoothie nebo podobné snídaně, případně rozmíchat ve sklenici teplého mléka či vody.

 

 

Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PD Avatar autora | 14.4.2023
Maximální spokojenost ! ????