Čerstvá dodávka
Kód: ST-MP-0100

Maca peruánská Lepidium meyenii

  • 100% organic
  • od farmářů z Peru
  • příjemná chuť
  • zvyšuje libido
  • ženšen z Peru
Kategorie: Stimulanty

Zvolte variantu

Váha: 100g
Skladem | ST-MP-0100
150 Kč / ks
Maca peruánská
 

(Lepidium meyenii)

Maca peruánská (řeřicha peruánská) je řepě podobná kořenová rostlinka vyskytující se v nadmořských výškách 3 500-4 000 metrů nad mořem v oblasti jihoamerických And. Podle archeologických nálezů tam byla vyšlechtěna a pěstována již v době kolem jednoho a půl tisíciletí před naším letopočtem, dávno před vznikem Incké říše. Její přímí předchůdci nejsou známi. Není to však žádný z planých druhů řeřichy, nyní rozšířených v Andách, a navíc její vývoj není ovlivňován délkou dne.

 

Aktivní složkou jsou macainy, které mají významný stimulační efekt na lidské tělo, mysl i sexuální libido. Dále obsahuje 60-75% uhlovodíků, 10-14% proteinů, 8,5% vlákniny a cca 2,2% tuků. Stejně tak v Mace nalezneme vápník a draslík. To vše Vás podpoří jak v práci, sportu, tak i při milování. Maca patří k těm pár rostlinkám, které bysme si my z KratomLove vzali sebou na pustý ostrov! :-) Tak moc ji milujeme! :-)

 

Na základě nařízení Evropské unie č. 1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.

Podle legislativy ČR není Maca peruánská schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodávána pouze pro sběratelské účely.

 

Neprodejné osobám mladším 18 let.

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: