Kód: ST-MP-0100

Maca peruánská Lepidium meyenii

  • 100% organic
  • od farmářů z Peru
  • příjemná chuť
  • zvyšuje libido
  • ženšen z Peru, Maca-Maca, Ayak Chichira

 

 

Kategorie: Stimulanty

Zvolte variantu

Váha: 100g
Skladem | ST-MP-0100
150 Kč / ks
Maca peruánská
 
 

(Lepidium meyenii)

Maca peruánská (řeřicha peruánská) je řepě podobná kořenová rostlinka, vyskytující se v nadmořských výškách 3500 - 4000 m.n.m. v oblasti jihoamerických And. Podle archeologických nálezů tam byla vyšlechtěna a pěstována již v době kolem jednoho a půl tisíciletí před naším letopočtem, dávno před vznikem Incké říše. Její přímí předchůdci nejsou známi, není to však žádný z planých druhů řeřichy, nyní rozšířených v Andách a navíc její vývoj není ovlivňován délkou dne.

 

Aktivní složkou jsou macainy, které mají významný stimulační efekt na lidské tělo, mysl i sexuální libido. Dále obsahuje 60-75% uhlovodíků, 10-14% proteinů, 8,5% vlákniny a cca 2,2% tuků. Stejně tak v Mace nalezneme vápník a draslík. To vše vás podpoří jak v práci, sportu, tak i při milování.

 

Dávkování:

1 - 1,5 čajové lžičky – smíchat s mlékem, kávou, přidat do snídáně s vločkami, nebo jogurtem, smíchat jen s medem… 

                                   meze se kreativitě nekladou:)

Dá se užívat denně. Má příjemně nasládlou chuť.

 

Upozornění: Maca Peruánská se jeví jako velice bezpečná rostlina k dlouhodobému dennímu užívání. Nebyly zaznamenány žádné případy předávkování. Samozřejmě užívejte s mírou.

 

Podobné produkty:

Bangalala

 

 

 

Na základě nařízení Evropské unie č.1924/2006 Vám nesmíme podávat u tohoto produktu žádné další informace a zdravotní tvrzení.  

Podle legislativy ČR není maca schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou a smí být tedy prodáván pouze pro sběratelské účely. 

Neprodejné osobám mladším 18 let. Děkujeme za pochopení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: